Svět odpočinku - procedury

Pro interakci přejeďte přes jakýkoliv bod na těle.
Pro přechod k dané proceduře na něj klikněte.

Klasická relaxační masáž

Dornova metoda a breussova masáž

Anticelulitidní zeštíhlující masáže

Reflexní masáže plosky nohy

Sportovní a rekondiční masáž

img

Relaxační procedury

img

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Klasická relaxační (regenerační) masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Odstraňuje únavu, stres, nespavost, bolesti hlavy, navozuje příjemné pocity a působí velmi relaxačně. Klasická masáž je prováděna na celé tělo nebo jen na vybrané části (záda, krk, šíje, horní a dolní končetiny). Klasická masáž je vhodná při přepracovanosti, stresu, bolestech zad.
Při této masáži se využívá velká škála hmatů a tahů, které mají blahodárný účinek na masírovaného. Přispívá zejména k obnovení zdraví a správné funkci svalů a kloubů. Doporučuje se pravidelná aplikace této masáže (1–2x týdně) neboť dochází k velice podnětným účinkům na krevní oběh, metabolismus, vylučovací systém i centrální nervový systém. Klasická masáž hraje důležitou roli zejména při prevenci řady onemocnění pohybových, ale i při chřipce. Má velice blahodárný relaxační účinek, neboť při masáži se masírovaný velice příjemně uvolní a tak působí i na psychiku masírovaného. Vřele doporučuji pravidelné užívání této masáže.

img

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Můžeme jednoznačně říci, že sportovní masáž má nevyčíslitelný kladný účinek na sportovní výkon sportovce. A to jak na amatéra tak na profesionála. Sportovní masáž je také jediný povolený „doping“, který má ovšem navíc i velice příjemné účinky na psychiku sportovce. Pomáhá nám zejména udržet fyzické, mentální i emoční zdraví. Nepostradatelnou roli hraje při udržování svalů na vrcholu jejich flexibility při připravované zátěži. Sportovní masáž dále snižuje nervozitu před připravovaným výkonem. Udržuje sportovce mentálně čilého, ale zároveň klidného a soustředěného na sportovní výkon. Sportovní masáž se přizpůsobuje sportovnímu výkonu i jednotlivému sportovci.
Zejména vhodná je u „amatérských“ sportovců, kdy udržuje tělo a svaly v takovém stavu, aby nedocházelo k poranění - natažení svalů.

img

ZEŠTÍHLUJÍCÍ PROCEDURY

img

ANTICELULITIDNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ MASÁŽ

Velice účinný krém proti celulitidě, správnými masážními hmaty Vám pomůže k odbourávání tuků a odvodu nadbytečné vody v těle. Kombinace speciální ruční masáže a termoaktivního krému podporující spalování tuků působením zázvoru, guarany, mořských řas a jojoby. Produkty italské kosmetiky Robeus se vyznačují vysokou účinností v úpravě postavy, v nabourávání tukových polštářků, detoxikuje, aktivuje lymfu a dochází k odplavování usazenin z podkoží, které způsobují nevzhledné hrbolky. Již po první proceduře ubývají centimetry v objemu a kůže se vyhlazuje. Během masáže dochází ke zvýšené krevní aktivitě – anticelulitidní účinek (červené zbarvení se ztrácí do 40 minut).

img

ANTICELULITIDNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ
MASÁŽ SE ZÁBALEM THERMOIODOSAL

Anticelulitidní zábal a masáž s aplikací účinného přírodního přípravku thermoiodosal. To je čtyřsložkový přípravek s perfektní kombinací účinných látek. Již příprava emulze thermoiodosalu přímo před aplikací Vás přesvědčí o vysoké profesionalitě a účinek již po první proceduře pocítíte sama -vyhlazení, zmenšení objemu, úžasně jemná pokožka . Z praxe můžeme potvrdit opravdu viditelné zlepšení , po absolvování několika procedur dosáhnete výrazného výsledku ve snížení objemu v centimetrech.
Až 9 cm v pase, 6 cm přes stehna.
Individuálně i více, zpevnění pokožky , intenzivní pročištění organismu díky aktivaci toku lymfy a rozproudění látkové výměny. Celkový úbytek po jedné proceduře thermoiodosalem je minimálně 5-8 cm. Při každém dalším ošetření dochází k úbytkům objemu. Samozřejmě někdo zareaguje rychleji a úbytky jsou znatelnější zpočátku kúry, někdo ubývá mezi 3-4. ošetření, ale ubývá každý. Ošetření se kombinuje dle přání klientky a dle jejich potřeb. Doporučuji 10 – 15 sezení.

img

OKYSLIČUJÍCÍ ANTICELULITIDNÍ KŮRA O3-ZONE

Nová kúra v ošetření celulitidy. Omlazující procedura, jenž má vlivem ozónu výrazně stimulační účinky na všechny buňky lidského těla. Po první fázi ( kožní stimulaci ) díky oleji, následuje akce okysličování přípravkem Visnaga Major – ochlazujícím mořským zábalem, který vyživuje a posiluje tkáně. Závěrečná masáž ozónovým krémem zjemní a rozjasní Vaši pokožku. Účinek bude okamžitě viditelný a výrazné zlepšení celulitidy bude již po třech sezeních. Kyslíkový pěti-složkový přípravek zlepšuje oxidaci tkáně a odvádí vodu z těla ,navrací pevnost a pružnost, účinkuje proti celulitidě, postupně zeštíhluje a omlazuje . Doporučení: 2 sezení týdně po dobu 5 týdnů nebo prostřídávat s ostatními zeštíhlujícími kúrami. Po celou dobu kůry se doporučuje používat O3-zone - okysličující emulzi proti celulitidě pro domácí použití a pokračovat po ukončení procedur alespoň měsíc doma pro lepší účinek.

img

LÉČEBNÉ PROCEDURY

img

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY

Reflexní masáž chodidel je velmi příjemná a uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je jednou z metod čínské masáže, při níž lze na poměrně malé ploše obsáhnout prakticky celé tělo. Reflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán a pro diagnostiku daného problému.
Je prováděna na chodidle a nártu nohou. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, kloub a vnitřní orgány celého těla. Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémová místa na lidském těle, nebo místa na šlapce vykazující bolestivost při stlačení spolehlivě prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány.

img

DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami. Zároveň s Dornovou metodou se často aplikuje i Breussova masáž páteře. Ta je velmi uvolňující a příjemná. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými hmaty.

Ceník

Klasická relaxační masáž

Celková masáž 75 minut 500,-
Částečná masáž:
Šíje 20 minut 90,-
Šíje , záda 45 minut 250,-
Šíje, záda, ruce 50 minut 300,-
Šíje, záda, šíje 50 minut 300,-

Sportovní a rekondiční masáž

Celková masáž 75 minut 500,-
Částečná masáž:
Šíje 20 minut 90,-
Šíje , záda 45 minut 250,-
Šíje, záda, ruce 50 minut 300,-
Šíje, záda, šíje 50 minut 300,-

Anticelulitidní zeštíhlující masáž

Anticelulitidní masáž 40 minut 250,-
Peeling a anticelulitidní masáž 50 minut 350,-

Anticelulitidní zeštíhlující masáž se zábalem Thermoiodosal

Masáž se zábalem 70 minut 500,-
Peeling a masáž se zábalem 80 minut 600,-

Okysličující anticelulitidní kúra O3-ZONE

Zábal a masáž 70 minut 550,-
Peeling, zábal a masáž 80 minut 650,-

Reflexní masáž plosky nohy

Reflexní masáž plosky nohy 40 minut 200,-

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda a Breussova masáž 90 minut 500,-